Mesaj gönder
Ana sayfa

Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd şirket Profili

şirket Profili
Yixing Şehir Kam Tai Refrakterler Co, Yixing, Çin'in çömlek başkenti bulunan ltd. Firmamız 2006 yılında kurulmuş olup, araştırma, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri kapsayan profesyonel refrakter ve seramik şirketidir. Kuruluşundan bu yana, "Teknolojik Yenilik, Dur Asla" ilkesine bağlı sürekli Ar-Ge ve üretim süreci ve ekipmanları geliştirmek. Ayrıca, Liaoning Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Pekin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi gibi ünlü üniversitelerle işbirliği yapıyoruz.
Ana Ürünler
Biz esas olarak Sic PLAKA, Setter plaka, İtme plaka, Sütun, Sagger, Teknik Seramik, Fırın malzeme vb sanayi ocağı refrakter malzemesi imalatı. Ürünümüz yaygın Sinter Manyetik Malzeme, Elektronik Seramik, Günlük Seramik, Toz Metalurji, Nadir Toprak Pil Malzeme vb kullanılır. Sandviç setter plakalarımız, elektronik seramik kullanılan sarkma önleyici, Lityum pil katotlu malzeme sinterleme saksıcısı çok iyi ve bizim alanımızda lider ürünler oldu.
Şirket Vizyonu

Kuruluşumuzdan bu yana, dünyadaki Refrakter malzeme ve Teknik Seramik'in en büyük Tedarikçisi olmayı hedefleyen "En iyisi hayır, daha iyi" konusunda ısrar ediyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Yixing Şehir Kam Tai Refrakterleri A.Ş., Çin'in seramik başkenti Yixing'de bulunmaktadır. 2006 yılında kurulan firmamız, araştırma, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri kapsayan profesyonel bir refrakter ve seramik firmasıdır. Kuruluşundan bu yana Ar-Ge ve üretim süreç ve ekipmanlarını sürekli iyileştiren “Teknolojik Yenilik, Asla Durma” ilkesine bağlıyız. Ayrıca, Liaoning Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Pekin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi gibi ünlü üniversitelerle de işbirliği yapıyoruz.

2006, Yixing Şehir Kam Tai Refrakterleri A.Ş., Yixing'de kuruldu.

2008, Biz refrakter plaka imalatı ve birçok müşterinin güvenini kazanmak

2010, gelişmiş ekipman ve fırınları tanıttı

2012, yurtdışı pazarına odaklanmaya başladık

2018, 40 ülke ve bölgeye 1.5 milyon dolar kargo ihraç ediyoruz.

2019, Dünyada daha fazla satış yapmayı hedefliyoruz.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Markalar : Kamtai

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 10% - 20%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Sertifikalar Çin Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Sertifikalar Çin Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Sertifikalar